Для приготування розчину цукру масою 150г з масовою часткою цукру 10% взяли воду масою​


Ответы на вопрос

Отвечает Мельчакова Вероника.

Объяснение:

m (цукру) = W р.р * m р.р / 100% = 10% * 150г / 100% = 15г

m (води) = m (розчину) - m(цукру) = 150г - 15г = 135г.

відповідно маса води дорівнює 135г

Отвечает Эминова Эмма.

Дано:

m р-ну(цукру) = 150 г

ω(цукру) = 10%

Знайти:

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(цукру) = ω * m р-ну / 100% = 10% * 150 / 100% = 15 г;

2) m(води) = m р-ну(цукру) - m(цукру) = 150 - 15 = 135 г.

Відповідь: Маса води становить 135 г.