Помогите мне пожайлуста!!!! (4 1/5 + 1,5) : (3 4/7 * 2 4/5 - 7,3) заранее спасибо!)


Ответы на вопрос

Отвечает Кришталь Соломійка.

Ответ:

Давайте розподілимо це на кілька кроків для більшої ясності. Спочатку виконаємо операцію всередині дужок:

3 4/7 * 2 4/5 = (3 + 4/7) * (2 + 4/5)

= (21/7 + 4/7) * (10/5 + 4/5)

= (25/7) * (14/5)

= 350/35

= 10

Тепер ми можемо повернутися до задачі і підставити отриманий результат:

(4 1/5 + 1,5) : (10 - 7,3)

Спростимо ліву частину виразу:

4 1/5 + 1,5 = (4 + 1/5) + 1,5

= (20/5 + 1/5) + 3/2

= 21/5 + 3/2

= (42/10 + 15/10)

= 57/10

Тепер замінимо це у вихідному виразі:

(57/10) : (10 - 7,3)

Віднімемо числа у дужках:

10 - 7,3 = 2.7

Тепер поділимо 57/10 на 2.7:

(57/10) : 2.7 = (57/10) * (1/2.7)

= 57/10 * 10/27

= (57 * 10) / (10 * 27)

= 570/270

= 19/9

Отже, результат виразу (4 1/5 + 1,5) : (3 4/7 * 2 4/5 - 7,3) дорівнює 19/9 або приблизно 2.1111.

Отвечает Герасимова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(4 1/5 + 1,5) : (3 4/7 * 2 4/5 - 7,3) = 2 1/9

1) (4 1/5 + 1,5) = 4,2 + 1,5 = 5,7

2) 3 4/7 * 2 4/5 = 25/7 * 14/5 = 10

3) 10 - 7,3 = 2,7

4) 5,7 : 2,7 = 57/10 : 27/10 = 57/10 * 10/27 = 2 3/27 = 2 1/9