1. Точка М належить відрізку АВ , довжина якого дорівнює 27 см. Знайдіть відрізка АМ і МВ, якщо

:1) відрізок АМ на 7 см менший від відрізка МВ; 2) МА:МВ = 2:7 помогите осталось 15 минут прошу помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Mytso Diana.

Объяснение:

1

АВ = АМ + МВ = 27 см

АМ — х см

МВ — х + 7 см

х + х + 7 = 27

2х + 7 = 27

2х = 27 - 7

2х = 20

х = 20 : 2

х = 10

АМ — (х) = 10 см

МВ — (х + 7) = 10 + 7 = 17 см

2

АВ = МА + МВ = 27 см

МА — 2х см

МВ — 7х см

2х + 7х = 27

9х = 27

х = 27 : 9

х = 3

МА — (2х) = 2 * 3 = 6 см

МВ — (7х) = 7 * 3 = 21 см