Задані точки А(1;4) і В(5;-2).Вектор АВ=вектору СЕ і точка С має координати (-1;2),знайдіть

координати точки Е.

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Kamila.

Ответ:

Е (3;0)

Объяснение:

АВ (5 -1 ; 2 - 4); АВ (4; - 2)  АВ = СЕ

СЕ (x_{e} - x_{c}; y_{e} - y_{c})  

x_{e} - x_{c} = 4; x_{e} = 4+x_{c};  x_{e} = 4 + (-1) = 3

y_{e} - y_{c} = - 2;  y_{e} = - 2 +  y_{c};    y_{e} = - 2 + 2 = 0