Площа бічної поверхні циліндра удвічі більша за площу його основи ,а діагональ осьового перерізу

дорівнює 3√5 зайдіть площину бічної поверхні Дякую))

Ответы на вопрос

Отвечает Ляхман Богдан.

Ответ:

18π

Объяснение:

S(бок)=2S(осн)

S(бок)=2пrh

S(осн)=пr²

S(бок)/S(осн)=2пrh/пr²=2

2h/r=2

h=r

Диагональ прямоугольника, являющегося осевым сечением:

d²=h²+(2r)²=r²+4r²

d²=5r²

5r²=(3√5)²=45

r=3

S(бок)=2пrh=2пr*r=2п*3*3=18п