Знайдіть периметр паралелограма, сторони якого дорівнюють 4 см і 6 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Надя.

Ответ:

20см

Объяснение:

P=2(a+b)

P=2*(4+6) = 2* 10 =20 см