Знайти площу рівнобедреного трикутника, бічна сторона якого 15 см, а висота проведена до основи 9

см. *

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Алексей.

Ответ:     S = 108 см² .  

Объяснение:

  У  ΔАВС  АВ = ВС = 15 см .  Bисота  BD⊥AC , тому вона є медіаною

 рівнобедреного тр - ника :  AD = DC . Із прямок.  ΔABD

  AD = √( AB² - BD² ) = √( 15² - 9² ) = √( 24 * 6 ) = 12 ( см ) ;

  АС = 2 * AD = 2 * 12 = 24 ( cм ) .  Площа даного ΔАВС

        S = 1/2 AC * BD = 1/2 * 24 * 9 = 108 ( см² ) ;   S = 108 см² .