Знайдіть площу ромба якщо його діагоналі дорівнюють 42 см і 11 см


Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

231 см²

Объяснение:

площу ромба можна порахувати за загальною формулою площі для будь-якого чотирикутника

S=1/2×d1×d2×sina ( sina - це кут перетину діагоналей , в ромба діагоналі перетинаються під прямим кутом , тому sin90=1)

S=1/2×d1×d2 = 1/2×42×11=231(см²)