Одна із сторін паралелограма в 4 рази більша від іншої, а периметр становить 30 см. Чому

дорівнюють сторони паралелограма?

Ответы на вопрос

Отвечает Гоголев Женя.

Нехай сторона a = x (см), тоді b = 4x (см). Складемо і рішимо рівняння, використовуючи формулу периметра паралелограма P = 2(a+b):

    2(x+4x) = 30

    10x = 30

    x = 3

Сторона a = x = 3 (см); сторона b = 4x = 4·3 = 12 (см).

Відповідь: сторони дорівнюють 3 см та 12 см.