Знайдіть площу круга, описаного навколо прямокутника, в якому кут між діагоналями 60 градусів, а

менша сторона 8 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Гамид.

Ответ:

S=64П

Объяснение:

АBCD прямокутник, СД =8 см, кут СОД =60 , в прямокутнику діагоналі рівні і в точці перетину діляться навпіл , трикутник СОД рівнобедрений , СО= ОД ,кут СОД = 60 , кут ОСД = кут СДО =(180-60)/2 = 60 трикутник СОД рівносторонній , СД=ОД=ОС=8 ,АС діаметр , ОС радіус = 8

S=Пr^2

S=П*8^2

S= 64П