Обчисли площу трапеції, основи якої дорівнюють 10 см та 6 см, а висота 5см


Ответы на вопрос

Отвечает Кивилёва Женя.

S = (a+b) :2 *h = (10+6) :2 *5 = 40 см²

Выдповыдь: площа трапеції 40 см².