Знайдіть кут трикутника якщо вони відносяться як 4:5:3 будь ласка допоможітьь​


Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Елизавета.

Відповідь:

Нехай, х - коеф. проп., тоді ∠А = 4х, ∠В = 5х, ∠С = 3х. Всього 180°

Складаємо рівняння

4х + 5х + 3х = 180
12х = 180
х = 15

∠А = 4х = 4 * 15 = 60°
∠В = 5х = 5 * 15 = 75°
∠С = 3х = 3 * 15 = 45°