Сторони паралелограма дорівнюють 3 см і 4 см, а кут між ними 120°. Знайдіть діагоналі паралелограма​


Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Костя.

Объяснение:

аналогично и вторую диагональ так же


Отвечает Ковалёв Андрей.

D =

 \sqrt  {3^{2} }  + 4^{2}  + 2 \times 3 \times 4 \times  \cos(120)  =  \sqrt{13}

d =

 \sqrt{3^{2} }  + 4^{2}  - 2 \times 3 \times 4 \times  \cos(120)  =  \sqrt{37}

Объяснение:

В прикріпленому фото формули для обрахунків