Лінійний кут двогранного кута дорівнює третій частині розгорнутого кута . чому дорівнює двогранний

кут?

Ответы на вопрос

Отвечает Бактыбекова Шолпан.

Ответ:

Объяснение:

Для розуміння того, чому дорівнює двогранний кут, спочатку важливо з'ясувати, що таке лінійний кут і розгорнутий кут.

Лінійний кут: Лінійний кут - це кут, який міряється в одиницях кутової міри (наприклад, градусах або радіанах) і складається з двох променів, які лежать на одній лінії і розташовані в різних напрямках. Лінійний кут зазвичай дорівнює 180 градусів або π радіан (якщо міряється в радіанах).

Розгорнутий кут: Розгорнутий кут - це кут, який складається з двох променів і охоплює всю площину навколо свого вершини. Розгорнутий кут має 360 градусів або 2π радіан (якщо міряється в радіанах).

Тепер, якщо лінійний кут двогранного кута дорівнює третій частині розгорнутого кута, це означає, що лінійний кут дорівнює 1/3 розгорнутого кута. Можна представити це як рівняння:

[Лінійний ; кут = \frac{1}{3} \cdot Розгорнутий ; кут]

Тепер можемо визначити значення двогранного кута. Для цього просто поділимо розгорнутий кут на лінійний кут:

[Двограний ; кут = \frac{Розгорнутий ; кут}{Лінійний ; кут} = \frac{2\pi}{\frac{1}{3} \cdot 2\pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac{2}{3} \cdot \pi} = \frac{2\pi}{\frac

Таким чином, двограний кут дорівнює (3\pi) радіан або 540 градусів.