7. Яка група містить речовини, які всі реагують із кальцій і гідроксидом? а)H2SO4, Cu(OH)2, CuO;

б)HCl, SO3, CO2 8. З якої речовини в одну стадію можна добути барій гідроксид?а)BaCl2; б)BaCO3; в)BaO; г)BaS​

Ответы на вопрос

Отвечает Байдаков Вова.

2BaO2 + 2H2O = 2Ba(OH)2 + O2

Ba(HS)2 + 2H2O = Ba(OH)2+2H2S

BaCl2 + 2H2O = Ba(OH)2 + 2HCl