Точка A(-1;3) -- середина відрізка CD. Знайдіть координати точки C, якщо D(2;-5) ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ

ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Ермекова Алина.

Ответ:

С(-4;11)

Объяснение:

за формулою середина відрізка враховується так :

х=(х1-х2)/2 (де х1 кінцева координата , а х2 початкова)

примінесо формулу :

-1=(2+х)\2

-2=2+х

х=-4

у будемо рахувати за тією ж логікою :

3=(-5+у)\2

6=-5+у

у=11