Точка D належить відрізку KF. Обчислити довжину цього відрізку, якщо KD = 16см, а DF у 4 рази

менше, ніж KD. ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Белостоцкая Юля.

Ответ:

DF = KD / 4 = 16 / 4 = 4 см

KF = KD + DF = 16 + 4 = 20 см