Один з кутів паралелограма у 4рази більший за другий Знайти кути ппаралелограма


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Лиза.

ПОЗНАЧ, БУДЬ ЛАСКА, МОЮ ВІДПОВІДЬ ЯК НАЙКРАЩУ!!!

Відповідь:

36°, 144°, 36°, 144°.

Пояснення:

За власт паралелограма:

У паралелограма сума кутів = 360°

Протилежні кути паралелограма рівні

Нехай два протилежні кути будуть дорівнювати х, тоді два інших будуть дорівнювати 4х. Складемо та розв'яжемо рівняння:

2x + 2*4x = 360°

2(x+4x) = 360°

x+4x=180°

5x = 180°

x = 180/5 = 36°

4x = 4*36 = 144°