Знайдіть кути паралелограма якщо: 1)один з його кутів дорівнює 46°2)сума двох його кутів дорівнює

186°3)один з його кутів на 56° більший за другий 4)один з його кутів у 3 рази менший від другого5)два кути паралелограма відносяться як 5:7​

Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Кирилл.

Ответ:

1) 180-46=134

134 134 46 46

2) не возможно что бы сума двух углов была больше 180

3) x+(x+56)=180

2x=124

x=62

62+56=118

118 118 62 62

4) x+3x=180

4x=180

x=45

45*3=135

135 135 45 45

5) 5x+7x=180

12x=180

x=15

1)5*15=75

2)180-75=105

105 105 75 75