Визначити вид трикутника, якщо два його кути дорівнюють 22° і 68°.Бажано з розв'язком.​


Ответы на вопрос

Отвечает Газукина Дарья.
1.Два кута є менше 90 отже вони гострі.
2.68+22= 90
3. Якщо сума двох кутів 90* то третій 90*
Отже трикутник прямокутний
Отвечает Хан Дамир.

Ответ:

прямокутний

Объяснение:

∠1=22°    ∠2=68°

∠1+∠2=22+68=90°

∠3=180-90=90°

трикутник прямокутний