Точка М є серединою відрізка РС. Знайдіть координати точки Р, якщо М(-1;3;2) С(2;-3;0).


Ответы на вопрос

Отвечает Губенкова Дарья.

С(2;-3;0), Р(х;y;z),

M( -1;3;2)

 \frac{2 + x}{2}  =  - 1 \\ 2 + x =  - 2 \\ x =  - 4

  \frac{ - 3 + y}{2}  = 3 \\  - 3 + y = 6 \\ y = 9

 \frac{0 + z}{2}  = 2 \\ z = 4

P( -4; 9; 4)