Периметр прямокутника дорівнює 72 см . Знайдіть його сторони , якщо одна з них у 3 рази більша за

другу

Ответы на вопрос

Отвечает Аксютина Валя.

Ответ:9,9,27,27см

Объяснение:

Пусть АВ=СД=х см, тогда ВС=АД-3х смР=2(АВ+ВС)

2(х+3х)=72

х+3х=36

х=9см АВ=СД

ВС=АД=3*9=27см