Площа прямокутника дорівнює 128 см2. Знайдіть сторони прямокутника, якщо одна з них удвічі більша

за іншу.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Нехай ширина а=х см, тоді довжина в=2х см.

х*2х=128

2х²=128

х²=64

х=8

а=8 см;  в=2*8=16 см.

Відповідь: 8 см, 16 см