Знайти площу трикутника сторона якого 12 см, а висота проведена до неї 3 см варіанти відповідей9

см236 см218 см240 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Костя.

Ответ:

Площа трикутника знаходиться за формулою: S=1/2 ah.

S=1/2 × 3 × 12 = 18 (см²)

Відповідь: 18 см².