Знайдіть кути п’ятикутника, якщо вони відносяться як: 2 : 2 : 4 : 5 : 5


Ответы на вопрос

Отвечает Бодина Айгуль.

Ответ:

2x+2x+4x+5x+5x=180

18x=180

X=10

1)2×10=20

2)2×10=20

3)4×10=40

4)5×10=50

5)5×10=50