СРОЧНО!!!! ДАЮ 90 БАЛЛОВ Прямокутник зі сторонами 8 дм і 4,8 дм розрізали на квадрати, сторона

кожного з яких дорівнює 0,4 дм. Скільки утворилося квадратів?

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Степан.

Відповідь:

240

Пояснення:

Тут діло в площах.

Sквадрата= 0,4×0,4=0,16(дм²)

Sпрямокутника=8×4,8=38,4(дм²)

Кількість квадратів: Sпрямокутника÷Sквадрата=\frac{38,4}{0,16}=240 квадратів