Знайдіть площу прямокутної трапеції основи якої дорівнюють 3 см і 7 см а більша бічна сторона 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Каракулова Катя.

Ответ:

Объяснение:

S=a+b/2*h  

Де а і b - основи, h - висота

Знаходимо висоту через теорему Піфагора

h=5^2-4^2=9=3^2

S=3+7/2*3=15см2