Більша діагональ прямокутної трапеції 13 см, а висота 5 см. Знайти площу трапеції, якщо менша

основа 8 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Kim Daniil.

Ответ:

50 см²

Объяснение:

Знайдему більшу основу,трикутник АВД-прямокутній , тому АД²=ВД²-АВ²=13²-5²=169-25=144√=12(см)

 S=АД+ВС/2*АВ=12+8/2*5= 50 (см²)