Срочно!!!1. У трикутнику АВС відомо, що кут А =50*, кут В= 62* . Укажіть правильну нерівність: 1)

СА> CB 2) AB < CB 3) AB > AC 4) AB = CB2) Дано трикутник АВС. З вершини В провели на сторону АС відрізки ВК і ВХ. Відомо що АК = ХС. Кут ВКХ = куту ВХК. Довести що трикутник АВС рівнобедрений.3. У трикутнику ОРF відомо ,що кут POF = 64* , OPF= 22*. Бісектриса кута РОF перетинає сторону FP у точці С. Знайти кут OCF.4. Знайти кути трикутника, якщо їхні градусні міри відносяться як 3:4:5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Bilovus Diana.

Відповідь

50*62=А*В=1023

Пояснення: