Знайдіть гострий кут паралелограмма якщо його площа дорівнює 15 см а сторони 5 і 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Левина Леся.

Ответ:

S = a · b · sin α - формула площади параллелограмма

15/(5*6) = sin a

15/30 = sin a

1/2 = sin a

a = 30(градусов)

Объяснение:

да