Точка А належить відрізку CD = 36 см. Знайдіть довжини відріз- ків АС і AD, якщо: 1) АС більший за

AD на 4 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рараговская Ника.

Ответ:

36:2=18+4=22(AC)

36-22=14(AD)