ПОМОГИТЕ ПЖ! Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 12 см. Його бічна сторона більша за

основу на зсм. Знайти основу.А) 2смБ) 6смВ) 9смГ) 18см​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Александра.

Ответ:

візьмемо бічну сторону за х, тоді основа = х+3

з цього виходить

х+х+х+3=12

3х=12-3

3х=з

х=3(см) - бічна сторона

тоді основа =

3+3=6(см) - основа