Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 100см. Знайдіть його сторони, якщо вони пропорційні

числам 1 : 2 : 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шитов Артем.

Ответ:

AC = 20 см

AB = BC = 40 см

Объяснение:

Дано: PΔABC = 100 см, AB = BC, AC : AB : BC = 1 : 2 : 2

Знайти: AC,AB,BC - ?

Розв'язання: Введемо коефіцієнт пропорційності x, тоді AC = x, AB = 2x,

BC = 2x. За означенням периметра трикутника(ΔABC):

AC + AB + BC = PΔABC

x + 2x + 2x = 100

5x = 100|:5

x = 20

AC = x = 20 см.

AB = BC = 2x = 2 * 20 = 40 см.