Срочно!!! В основі прямого паралелепіпеда лежить ромб. діагоналі якого дорівнюють 3 см і 4 см.

Висота паралелепіпеда 2 см. Знайдіть об'єм паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Пашкова Виктория.

Дано: d1=3 cм; d2=4 cм; h=2 cм; V - ?

-----------------------------------------------

Sromba=d1*d2/2  (половина произведения диагоналей)

V=S*h=d1*d2*h/2=  (площадь основания на высоту)

=3*4*2/2=3*4=12 см³  -  это ответ.