Сторона квадрата дорівнює 2 см. Знайдіть радіуси вписа-ного та описаного навколо нього кіл.​


Ответы на вопрос

Отвечает Олейниченко Елизавета.

Ответ:

1см радіус вписаного кола

√2см описаного кола

Объяснение:

r=a/2=2/2=1 см радіус вписаного кола.

R=a√2/2=2√2/2=√2см радіус описаного кола