знайти висоту трапеції бічна сторона яка дорівнює 8 і корінних 3 см, утворює з більшою основою кут

60°

Ответы на вопрос

Отвечает Ветер Марина.

Ответ:

h = CB * Sin60 =12

Объяснение:

решение

из ΔCEB   Sin60= EB/CB    

CE = CB * Sin60

h = CE = 8√3 *√3/2 = 4*3 = 12