Знайдіть скалярний добуток векторів а(1;-2;4) і b(3;1;1) даю 30 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронов Павел.

Щоб знайти скалярний добуток, треба помножити кожну координату векторів між собою (першу з першою, другу з другою і третю з третьою) та додати:

а(1;-2;4) * b(3;1;1) = 1*3+(-2*1)+4*1 = 3-2+4 = 5