Знайдіть сторони прямокутника, периметр та якого площа дорівнюють відповідно 40 та 51 см2(квадрат)


Ответы на вопрос

Отвечает Конюхова Татьяна.

Ответ:

3 см     17 см

Объяснение:

Сума довжини і ширини а+в=40:2=20 см.

За умовою

а+в=20

а*в=51

Маємо систему рівнянь

а=20-в

(20-в)*в=51

в²-20в-51=0

За теоремою Вієта в=3 та в=17

Ширина прямокутника 3 см, довжина 17 см.