Знайдить сторону квадрата диагональ якого дорівнює: 10 см.ПОМОЖІТЬ!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Александров Богдан.

Відповідь:     5√2 см .

Пояснення:

Із формули   d = a√2 маємо :   а = d/√2 = 10/√2 = 10√2/2 = 5√2 ( см );

                    а = 5√2 см .