У прямокутному трикутнику АВС катет АС=15см а кут В=30см Знайти гіпотенозу АВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Михалевич Аліна.

Ответ:

30см

Объяснение:

катет ВС знаходиться навпроти кута 30°. він равен 1/2гіпотенузи. Гіпотенуза= 15*2=30 см