Кінці відрізка знаходяться в точках А(0;2) і В(4;0) Визначити паралельне перенесення так, щоб

середина відрізка змістилася в точку (2;1) І визначити координати кінців відріска після перенесення.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабакехян Сона.

Середина отрезка АВ х=(0+4)/2=2; у=(2+0)/2=1

Точка останется на месте. т.к. перейдет сама в себя. то же можно сказать и о концах отрезка.