Два кола мають внутрішній дотик знайдіть радіуси цих кіл якщо один із них утричі більший за другий

а відстань між центрами кіл дорівнює 14 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Дмитрий.

Відповідь: 7 см, 21 см.

Пояснення:

Нехай радiус меншого кола X, тодi бiльшого - 3Х. Тодi:

3X-X=14,

2X=14,

X=7 (см),

3*7=21 (см)