Очень срочно даю 35 баллов!! 1. Сторони паралелограма дорівнюють 3 см і 6 см. Більша висота

дорівнює 4 см. Знайти меншу висоту паралелограма. 2. Прямокутник і квадрат рівновеликі.. Сторона квадрата дорівнює 8 см, а одна із сторін прямокутника 4 см. Знайдіть другу сторону прямокутника 3.Площа паралелограма дорівнює 16 см2, а його сторони 4 см і 8 см. Знайдіть висоти паралелограма. (Виберіть правильні відповіді) 4 12 6 2

Ответы на вопрос

Отвечает Романченко Алиса.

Ответ:

a = 8 cm b = 32 cm Объяснение: равновеликие фигуры имеют одинаковые площади S квадрата =16^2=256 bHMKa = 256 см^2 =>S прямоугольника по условию известно, что стороны прямоугольника относятся как 1:4 ПУСТЬ X(x > 0) - 1 коэффициент пропорциональности, тогда a = 1cM b = 4cM S прямоугольника =a* k x * 4x = 256 4x^ ^ 2=256 x^ ^ 2=64 x = 8 a = 8 * 1 = 8 b = 8 * 4 = 32

Объяснение:

это 1

остальные я не знаю