Обчислити кординати середини відрізка MNякщо М(-9;5);N(3,2)


Ответы на вопрос

Отвечает Асташенко Семён.

Ответ:

(-3;3,5)

Объяснение:

X=(-9+3)/2=-6/2=-3

У=(5+2)/2=7/2=3,5