периметр паралелограма дорівнює 86 см знайдіть його сторони якщо одна із них більша на 7 см від

другої​

Ответы на вопрос

Отвечает Алисейко Полина.

Ответ:

2x+2(x+7)=86

4x+14=86

4x=72

x=18

x+7=25

Объяснение: