Знайдіть суміжні кути, один з них на 28 ° більший від іншого.


Ответы на вопрос

Отвечает Самайданов Егор.

Ответ:

∠ 1 + ∠ 2 = 180°

Пусть ∠ 2 = х, тогда ∠ 1 = (х+28)

х + х + 28° = 180°

2х = 152°

х = 76° ← ∠ 2

х+28° = 104° ← ∠ 1