1) один із двох суміжних кутів на 36 градусів і 52 мінути більший від другого. Знайдіть міри

кожного із кутів 2) В результаті перетину двох прямих утворилися чотири, жоден з яких не є гострим, поясніть під яким кутом вони перетинаються.3) прямі «a» i «b» перпендикулярні пряма с проходить через точку із перетину і утворює з прямою «а» кут 70° Знайдіть кут між прямими «с» і «b»​

Ответы на вопрос

Отвечает Вербовецький Арсен.

Ответ:Номер 1

Градус делят на 60 минут,а минуту на 60 секунд

Сумма смежных углов равна 180 градусов

<2=180-36’52=143’08

Сто сорок три градуса и 8 минут

Номер 2

Если ни один из четырёх углов не является острым,то в наличии нет и тупые углов,а прямые пересекаются под прямым углом,т е они перпендикулярны

Номер 3

Немножко не понятно задание

<ВОС=90+70=160 градусов

Объяснение: