Точка K належить відрізку ME довжина якого дорівнює 45 см. Знайдіть відрізок MK і KE якщо1.

Відрізок MK на 5 менший від відрізка KE 2. Відрізок CK у 4 рази більший за відрізок KE 3.MK:KE=4:5​

Ответы на вопрос

Отвечает Автахова Лиза.
1) МК=х
КЕ=х+5
МЕ=45 см ( за умовою )
х+х+5=45
2х+5=45
2х=40
х=20
МК=20 см
КЕ=25 см
2)МК=4х
КЕ=х
МЕ=45( за умовою )
4х+х=45
5х=45
х=9
МК=36 см
КЕ=9 см
3) МК:КЕ=4:5 ( за умовою )
МК=4х
КЕ=5х
МЕ=45 см ( за умовою )
4х + 5х=45
9х=45
х=5
МК=20 см
КЕ=25 см