Сторона ромба утворює з діагоналлю кут 25 градусів. Знайдіть кути ромба​


Ответы на вопрос

Отвечает Лобкова Полина.

Ответ:

130°   130°   50°   50°

Объяснение:

Дано: КМРТ - ромб, МТ - діагональ,  ∠КТМ=25°. Знайти кути ромба.

Діагоналі ромба ділять його кути навпіл.

∠МТР=∠КТМ=25°

∠КТР=∠КМР=25+25=50°

Сума кутів ромба, прилеглих до однієї сторони, становить 180°.

∠Р=∠Т=180-50=130°