У рівнобедреному трикутнику АВС з основою ВС проведена медіана АМ. Периметр трикутника АВМ=25см, а

периметр трикутника АВС=38см. Знайти довжину медіани

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Аня.

Поскольку AM - медиана ⇒ BM = CM.

P(ABC) = 2AB + BC = 2AB + 2BM = 2(AB + BM)

AB + BM = 19

P(ABM) = AB + BM + AM = 25

AM = 25 - 19

AM = 6 см.